Hoppa till sidans innehåll

Resultat KL15


Plac Namn Klubb Totalt
1 Kajsa Ulming Oppeby skola (SÖ) 197
2 Emma Wallerström Elmta Norrsund skola (ST) 197
3 Johannes Magnusson Kalmarsundskolan (SM) 197
4 Mattias Jogmark Norrevångskolan (SK) 197
5 William Grydén Gåvsta skola (UP) 196
6 Monika Ollila Hammarskolan Surahammar (VM) 196
7 Zandra Jönsson P-son Mogaskolan (VG) 196
8 David Johansson Centralskolan Arvika (VÄ) 196
9 Mattias Forsberg Torskolan (SM) 196
10 Malin Stafås Kyrkhedens skola (VÄ) 195
11 Malin Svedberg Orrestaskolan (VM) 195
12 Oskar Josefsson Floby skola (VG) 195
13 Arvid Buckard Bergius Märsta (ST) 195
14 Samuel Magnor Gunnarsby skola (VÄ) 195
15 Edvin Carlsson Roggeskolan (SÖ) 194
16 Edward Yu Bräntbergskolan (VB) 194
17 Albin Johansson Frykenskolan (VÄ) 194
18 Emil Jonsson Kyrkhedens skola (VÄ) 194
19 Niklas Jogmark Norrevångskolan (SK) 194
20 Isabella Erkki Djäkneskolan (VG) 194
21 Rasmus Barrsten Loos skola (GÄ) 194
22 Emil Björndahl Lekebergsskolan Örebro (ÖR) 193
23 Nils Nilsson Hierneskolan (VÄ) 193
24 Johanna Carlsson Torskolan (SM) 193
25 Robin Johansson Kunskapsskolan Nyköping (SÖ) 193
26 Fanny Börjesson Lindsdalsskolan Kalmar (SM) 193
27 Louise Rosell Skansenskolan (SM) 193
28 Nora Härnqvist Djäkneskolan (VG) 193
29 Samuel Forsén Nybyggeskolan Västerås (VM) 192
30 Dennis Oscarsson Hagalidskolan (SK) 192
31 David Trollebäck Furulundsskolan (HA) 192
32 Martin Gahne Kunskapsskolan (UP) 192
33 Anna Eklöf Vargbroskolan (VÄ) 192
34 Maria Knutssom Montessoriskolan Pärlan (VG) 192
35 Oscar Eriksson Solbergaskolan (GO) 192
36 Jack Simpsson IEST Täby (ST) 192
37 Fanny Storm Loos skola (GÄ) 192
38 Frida Eriksson Fole skola (GO) 192
39 Beatrice Yxfeldt Atheneskolan (GO) 191
40 Hanna Nordström Vallberga skola (HA) 191
41 Philip Sjökvist Valleskolan (VG) 191
42 Evelina Isaksson Loos skola (GÄ) 191
43 Viktor Isaksson Loos skola (GÄ) 191
44 André Forsberg Rotundaskolan (VM) 191
45 Niklas Larsson Vargbroskolan (VÄ) 191
46 Nora Wurtzel Ekillaskolan Märsta (ST) 191
47 Fredrik Brynielsson Skansenskolan (SM) 191
48 Agnes Svedberg Irstaskolan (VM) 191
49 Olle Funning Uppsala Musikklasser (UP) 191
50 Emelie Sjölund Södervärnsskolan (GO) 191
51 Oskar Kling Bosgårdsskolan (HA) 191
52 Alfred Lidström Borgis Nyköping (SÖ) 190
53 Henning Andersson Tunabergsskolan (UP) 190
54 Victor Sjökvist Djäkneskolan (VG) 190
55 Johan Stenborg Uppsala Musikklasser (UP) 190
56 Aurora Setterberg Floby skola (VG) 190
57 Lotte Engum Hierneskolan (VÄ) 190
58 Mattias Pettersson Teleborgs Centrum (SM) 190
59 Philip Öhrberg Stora Dalslundskolan (SK) 190
60 William Öster Bräntbergskolan (VB) 190
61 Edwin Sigurdsson Nosabyskolan (SK) 190
62 Melker Henriksson Grubbeskolan (VB) 190
63 Dennis Hedberg Tunabergsskolan (UP) 189
64 Oscar Åberg Romaskolan (GO) 189
65 Dan Ollila Hammarskolan Surahammar (VM) 189
66 Julius Erkki Djäkneskolan (VG) 189
67 Wilma Berggren Bredgårdsskolan (VÄ) 189
68 Linn Mauritzon Astradskolan (SM) 189
69 Oskar Nilsson Stallarholmskolan (SÖ) 189
70 Hanna Heydom Kunskapsskolan Nyköping (SÖ) 188
71 Nils Dahlberg Centralskolan (SK) 188
72 Johan Larsson Vargbroskolan (VÄ) 188
73 Patrik Andersson Olandskolan Uppsala (UP) 188
74 Johan Brun Roggeskolan (SÖ) 188
75 Oscar Wässman Fryxellskolan (VM) 188
76 Ella Carlsson Storåsskolan Örebro (ÖR) 188
77 Felix Axner Fjällenskolan (ST) 188
78 Sofia Berg Mogaskolan (VG) 188
79 Linnea Stridh Norreportskolan (SK) 188
80 Johannes Mattsson Örbyhusskolan (UP) 188
81 Marcus Blombäck Pitholmsskolan (NO) 188
82 Arvid Käck Ängskolan (VG) 187
83 Olle Hallgren Barkaröskolan Västerås (VM) 187
84 Pontus Persson Sätoftaskolan (SK) 187
85 Elise Johansson Aplareds skola (VG) 187
86 Hanna Widing Djäkneskolan (VG) 187
87 Stefan Öberg Tystberga skola (SÖ) 186
88 Nils Strand Jensens skola Västerås (VM) 186
89 Emma Hansson Vargbroskolan (VÄ) 186
90 Axel Gunnemyr Kunskapsskolan Nyköping (SÖ) 186
91 Riccy Kjellkvist Degerberga skola (SK) 186
92 Samuel Andersson Bosgårdsskolan (HA) 186
93 Filip Ehn Djäkneskolan (VG) 186
94 Carl Nilsson Strandskolan Kungälv (VS) 186
95 Kevin Ammark Önstaskolan Västerås (VM) 186
96 Arvid Svedberg Tystberga skola (SÖ) 185
97 Fabian Heden Svensson Waldorfskolan (VM) 185
98 Pontus Rosvall Atheneskolan (GO) 185
99 Filip Lagerholm Strandskolan Kungälv (VS) 185
100 Alexander Johansson Trollbodaskolan (ST) 185
101 Lukas Björkqvist Centralskolan Arvika (VÄ) 185
102 Oliver Åhslund Frykenskolan (VÄ) 185
103 Alfred Andersson Strandskolan Kungälv (VS) 185
104 Max Myrbäck Lagmanskolan (SÖ) 183
105 Rasmus B Lundgren Astradskolan (SM) 183
106 Ida Forsström Aspenskolan Tierp (UP) 183
107 Josefin Björkqvist Centralskolan Arvika (VÄ) 182
108 Robert Svennblad Kunskapsskolan (UP) 182
109 Madeleine Fransson Vartofta skola (VG) 182
110 Emanuel Söderlund Djurgårdsskolan (VÄ) 181
111 Wilma Lindqvist Asken skola (SÖ) 179
112 Jonathan Friberg Gåvsta skola (UP) 173
113 Daniel Andersson Björkvallskolan (UP) 171
114 Villiam Johansson Ängskolan (VG) 170
Uppdaterad: 22 SEP 2012 13:28 Skribent: Rickard Jansson

Tävlingsledare

Bengt Myrberg

This is a mailto link

073-094 57 59

 

Tävlingssekreterare

Lars Gråberg

This is a mailto link

070-522 96 03

 

Web-ansvarig

Rickard Jansson

This is a mailto link

070-404 71 25

Tavlingskalender_box

Postadress:
Upplands Skyttesportförbund
Gösta Karlsson, Mårtensby Rörsby 81
740 10 Almunge

Kontakt:
Tel: 0706523343
E-post: This is a mailto link